Recenze

Bylo to fajn, naučila jsem se hodně, ani jsem netušila, že focení v ateliéru je tak jednoduché. Snad někdy takto budu fotit sama…

Silvia

Mockrát děkuji za včerejší workshop, moc jsem si to užila a dalo mi to víc, než jsem očekávala. Určitě to nebylo poprvé a naposled. Jsi skvělý!

Gabriela

Děkuji za pohodový kurz, bylo to doopravdy skvělé, je to prostě o lidech:)

Markéta

Ahoj Michale,
díky za včerejší kurz – bylo to super!
Vybrané fotky poslu.

Martin

děkuji kurz byl opravdu parádní a hodně jsem se toho naučila. Jak fotit i jak obsluhovat fotoaparát. Super byly modelky bylo dobré vidět rozdíly, jak jedna pózuje sama a druhá moc ne.
Teď už zbývá jen fotit a fotit ať se zlepšuji a hlavně ať to nezapomenu 🙂

Martina

Moc děkuji za čas, který jste strávil s Adamem, pomalu vstřebává informace , kterých se mu dolstalo a myslím, že domů odjížděl spokojený. Ještě jednou děkuji.

Maminka Adama

Dodatečně děkuju za předané informace a zkušenosti. Určitě se budu snažit aplikovat do praxe 🙂 Ty tvoje portréty mají kouzlo! Krása!

Eva

Zas mě to posunulo o kus dál a konečně jsem pochopil některé věci, které mi byli doposud nejasné 🙂 Cením si toho, jak si byl fajn člověk a jak si to podával 🙂 Líbilo se mi focení s modelkou a ukázka prací se světlem.
Takže mi kurz pomohl, děkuji 🙂

Pavel

Ahoj, Michale,
Díky moc za skvělý kurz. Moc jsem si užil zejména focení v exteriéru a děkuji za moc dobrý balanc odbornosti a srozumitelnosti v té teoretické části.
Získal jsem spoustu nových podnětů a praktických rad, jak na to, a hned jsem je začal s radostí aplikovat při focení našich dvou malých cácorek.

Vít

Ještě jednou Ti, Michale, děkuji za skvělý kurz! Rozhodně to bylo moc zajímavé a pro mě to byl zároveň úžasný zážitek. Již za 6 hodin jsem pochopila různé základní funkce foťáku, které dělají fotky kouzelnými. Všechno bylo krásně připravené, včetně uvolněné atmosféry, modelka Lucka byla dokonalá a počasí vyšlo báječně. Výtky samozřejmě žádné nemám! Určitě kurz doporučím někomu známému, protože to za to stojí. 🙂

Zuzka

Moc děkuji za kurz, líbil se mi a do fotozacatku určitě pomohl.

Petra