Recenze

Bylo to fajn, naučila jsem se hodně, ani jsem netušila, že focení v ateliéru je tak jednoduché. Snad někdy takto budu fotit sama…

Silvia

Mockrát děkuji za včerejší workshop, moc jsem si to užila a dalo mi to víc, než jsem očekávala. Určitě to nebylo poprvé a naposled. Jsi skvělý!

Gabriela

Děkuji za pohodový kurz, bylo to doopravdy skvělé, je to prostě o lidech:)

Markéta

Ahoj Michale,
díky za včerejší kurz – bylo to super!
Vybrané fotky poslu.

Martin

děkuji kurz byl opravdu parádní a hodně jsem se toho naučila. Jak fotit i jak obsluhovat fotoaparát. Super byly modelky bylo dobré vidět rozdíly, jak jedna pózuje sama a druhá moc ne.
Teď už zbývá jen fotit a fotit ať se zlepšuji a hlavně ať to nezapomenu 🙂

Martina

Moc děkuji za čas, který jste strávil s Adamem, pomalu vstřebává informace , kterých se mu dolstalo a myslím, že domů odjížděl spokojený. Ještě jednou děkuji.

Maminka Adama

Dodatečně děkuju za předané informace a zkušenosti. Určitě se budu snažit aplikovat do praxe 🙂 Ty tvoje portréty mají kouzlo! Krása!

Eva

Zas mě to posunulo o kus dál a konečně jsem pochopil některé věci, které mi byli doposud nejasné 🙂 Cením si toho, jak si byl fajn člověk a jak si to podával 🙂 Líbilo se mi focení s modelkou a ukázka prací se světlem.
Takže mi kurz pomohl, děkuji 🙂

Pavel

Ahoj, Michale,
Díky moc za skvělý kurz. Moc jsem si užil zejména focení v exteriéru a děkuji za moc dobrý balanc odbornosti a srozumitelnosti v té teoretické části.
Získal jsem spoustu nových podnětů a praktických rad, jak na to, a hned jsem je začal s radostí aplikovat při focení našich dvou malých cácorek.

Vít

Ještě jednou Ti, Michale, děkuji za skvělý kurz! Rozhodně to bylo moc zajímavé a pro mě to byl zároveň úžasný zážitek. Již za 6 hodin jsem pochopila různé základní funkce foťáku, které dělají fotky kouzelnými. Všechno bylo krásně připravené, včetně uvolněné atmosféry, modelka Lucka byla dokonalá a počasí vyšlo báječně. Výtky samozřejmě žádné nemám! Určitě kurz doporučím někomu známému, protože to za to stojí. 🙂

Zuzka

Moc děkuji za kurz, líbil se mi a do fotozacatku určitě pomohl.

Petra

Michal je výborný lektor, kurz má perfektně připravený, vše vysvětlí, umožní prakticky si vyzkoušet, zodpoví všechny dotazy… Prostředí vybaveného ateliéru je též příjemné. Odpolední focení modelky bylo též skvělé. Celý kurz jsme si moc užili, atmosféra byla perfektní. Doporučuji jak pro absolutní začátečníky, tak i pro mírně pokročilé.

????