Celodenní Kurz fotografování

Datum: 07.03.2019
Čas: 9:15 - 18:00

Místo konání: Mladá Boleslav


Tento intenzivní kurz vám pomůže se výrazně zlepšit. Za jeden den se stanete fotografem, který focení rozumí. Nebudeme vás učit zbytečnosti, jen nezbytně nutné informace o ovládání fotoaparátu. Celý kurz je hlavně o focení a o praxi. Naučíte se rozpoznávat ty správné příležitosti k focení, jaké je dobré světlo, z jakého úhlu fotit a mnoho dalšího. Vše zábavnou formou.

3 hodiny teorie + 5 hodiny praxe

Jak kurz probíhá ?

Kurz začíná dopoledne a končí až pozdě odpoledne. V dopolední části se naučíte základní ovládání fotoaparátu, kompoziční pravidla, expoziční pravidla, druhy a kvalitu osvětlení. V delší odpolední části budete už jen fotit a probírat jednotlivé fotografie. Podle počasí budete fotit v interiéru i exteriéru. Dorazí i modelka a bude možné si pořádně vyzkoušet fotografování portrétů. Třešničkou na dortu je fotografovaní pomocí studiových záblesků. Celkem se jedná o 8 hodin intenzivního foto tréninku, na který nezapomenete.

Co se naučíte

  • Ovládání fotoaparátu
  • Kompoziční pravidla
  • Druhy světla, hra světel a stínů
  • Jak (ne)používat blesk
  • Rodinná fotografie
  • Cestovatelska fotografie
  • Portrétní fotografie
  • Krajina

Intenzivní celodenní kurz fotografování. 3 hodiny teorie a 5 hodin focení. Číslo voucheru pište do komentáře. Další informace zde.

Cena kurzu je 2300,- Kč a právě nyní je sleva na 1900,- Kč. Platit můžete předem převodem nebo hotově přímo na kurzu. Je možné vystavit fakturu pro firmy. Firemní údaje můžete napsat do poznámky. GDPR: Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Údaje jsou uložené na serveru KurzFoto.cz.  Nikomu jinému je neposkytujeme.

Rezervace kurzu 07.03.2019

Rezervace na kurz jsou uzavřeny.

Platit můžete předem platební kartou (Paypal) nebo převodem nebo hotově přímo na kurzu. Předem je nutné uhradit nejméně zálohu 500,-. Je možné vystavit fakturu pro firmy. Firemní údaje napište do poznámky. GDPR: Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Údaje jsou uložené na serveru KurzFoto.cz. Nikomu jinému je neposkytujeme.

Další termíny a kurzy fotografování